Idź do spisu treści

Menu główne:
Łańcuchy transportowe


Firma Dolzamet specjalizuje się przede wszystkim w produkcji łańcuchów napędowych wykorzystywanych w różnego rodzaju maszynach chyba we wszystkich gałęziach przemysłu. O tym jednak wie większość naszych klientów, którzy regularnie zaopatrują się właśnie w naszej firmie w łańcuchy napędowe, które umożliwiają im stałe prowadzenie produkcji. Tymczasem jednak chcielibyśmy zaprezentować nasz najnowszy produkt, który stopniowo zyskuje coraz większą popularność. Nasza łańcuchy transportowe również mogą być wykorzystywane w bardzo wielu miejscach, dlatego już dzisiaj zachęcamy naszych klientów do zapoznania się z niezwykle szeroką ofertą tych właśnie łańcuchów.

Warto podkreślić, że są one produkowane z najwyższej jakości materiałów, a następnie poddawane procesowi cynkowania w wysokiej temperaturze oraz hartowania. To wszystko sprawia, że nasze łańcuchy napędowe są bardzo wytrzymałe i ich jakość na pewno nieraz zaskoczyła naszych klientów. Warto także podkreślić, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i staramy się produkować łańcuchy o naprawdę zróżnicowanych parametrach.

W przypadku łańcuchów napędowych nasi klienci mogą mieć wpływ na ich wymiar roboczy, średnicę rolki, średnicę i długość sworznia, średnicę płytki wewnętrznej, wagę, a także wielkość obciążenia zrywającego. Dzięki możliwości indywidualnego określenia tych wszystkich parametrów możliwe jest wyprodukowanie przez Dolzamet dokładnie takich łańcuchów, jakich klient w danej chwili potrzebuje.

Language/Sprache/
язык