Idź do spisu treści

Menu główne:

Hartowanie stali

Znalezienie przedsiębiorstwa, które zajmuje się hartowaniem stali, wcale nie jest takie łatwe. Nie jest to zadanie łatwe tym bardziej wtedy, kiedy chce się znaleźć firmę, która oferuje usługi w zakresie hartowania stali na naprawdę wysokim poziomie. Jeżeli szukasz usług tego typu, powinieneś zgłosić się do naszej firmy. Od kilku lat świadczymy usługi w zakresie obróbki cieplnej materiałów, a hartowanie stali jest naszym flagowym projektem.

Dzięki temu, że stale rozwijamy się w tym kierunku i poznajemy coraz nowsze techniki angażujące coraz bardziej nowoczesne urządzenia, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług. Temperatura podczas pracy osiąga nawet dziewięćset pięćdziesiąt stopni Celsjusza, ale oczywiście proces hartowania stali odbywa się w atmosferze ochronnej. Podczas jednej sesji jesteśmy w stanie zahartować ponad dwadzieścia kilogramów stali.

Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, sprawdź, czy wszystkie posiadane przez Ciebie elementy stalowe nadają się do hartowania. Do naszych pieców jesteśmy w stanie włożyć pręty o maksymalnej długości trzech i pół metra. Dzięki temu jesteśmy w stanie kontrolować jakość procesu hartowania na bieżąco. Hartowanie stali na tak wysokim poziomie jest możliwe wyłącznie dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych pracowników oraz uzyskanemu przez nas certyfikatowi zarządzania jakością ISO 9100:2000. Certyfikat ów jest dla naszych klientów gwarancją, że nasza firma spełnia wszystkie wymogi jakościowe.

Language/Sprache/
язык

DOLZAMET  - Hala produkcyjna