GK DOLZAMET Sp z o.o.

Idź do spisu treści

Menu główne:
Łańcuchy stalowe
Zaufanie firmie funkcjonującej na rynku już kilkadziesiąt lat na pewno jest łatwiejsze niż w przypadku tego przedsiębiorstwa, które dopiero rozpoczyna produkcję. Właśnie dlatego chcemy dzisiaj wspomnieć o firmie Dolzamet, która istnieje na rynku od tysiąc dziewięćset czterdziestego szóstego roku. Już wkrótce nasze przedsiębiorstwo będzie obchodziło siedemdziesięciolecie istnienia, co plasuje nas wśród grupy przedsiębiorstw najdłużej istniejących na polskim rynku. Od tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego szóstego roku zajmujemy się przede wszystkim produkcją łańcuchów, które stały się naszymi flagowymi produktami.

Oczywiście największą popularnością cieszą się wśród naszych klientów łańcuchy stalowe, których produkcji poświęcamy naprawdę sporo czasu. Możemy zagwarantować, że nasi pracownicy osobiście czuwają nad każdym etapem produkcji łańcuchów – wszystko po to, aby ofiarować klientowi pełnowartościowy produkt najwyższej jakości.

Nasze łańcuchy stalowe produkowane są z surowca najwyższej jakości – zazwyczaj jest to stal szlachetna, bardzo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia czy zarysowania. Dodatkowo nasze łańcuchy poddawane są procesowi cynkowania, dzięki któremu stają się jeszcze bardziej wytrzymałe. Ich odporność na uszkodzenia podnosimy dodatkowo dzięki poddaniu ich procesowi hartowania. Dopiero tak przygotowane łańcuchy opuszczają nasz zakład i są transportowane do klientów. To właśnie wysoka jakość naszych produktów gwarantuje nam miejsce na rynku już od tak wielu lat.

Language/Sprache/
язык

<


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego