GK DOLZAMET Sp z o.o.

Idź do spisu treści

Menu główne:
Łańcuch New Holland
Nasza firma jest wiodącym producentem łańcuchów oraz innych tego typu elementów potrzebnych do pracy każdego urządzenia mechanicznego. Najnowszym z wytwarzanych przez nas produktów jest łańcuch New Holland, który z pewnością zainteresuje każdego przedsiębiorcę, który w swoim zakładzie używa pras rolujących firmy New Holland. Nie jest tajemnicą, że części zamienne do tych urządzeń są bardzo drogie, a w dodatku do niedawna istniała konieczność sprowadzania ich zza granicy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy rozpocząć produkcję łańcuchów tego typu, które doskonale będą pasować do każdej prasy rolującej New Holland. Warto podkreślić, że w tych urządzeniach to właśnie łańcuch jest najważniejszym elementem, dlatego warto zainwestować w produkt naprawdę wysokiej jakości. Dolzamet gwarantuje właśnie taką najwyższą jakość łańcuchów przede wszystkim ze względu na fakt, iż kontrolujemy cały proces produkcji łańcuchów od A do Z. Jakiś czas temu wprowadziliśmy na terenie naszego zakładu usługę cynkowania.

Zbudowaliśmy nowoczesną ocynkownię, w której wykorzystujemy najwyższej jakości wanny galwaniczne. Następnie nasze łańcuchy poddawane są procesowi hartowania. To właśnie dzięki tym zabiegom łańcuchy New Holland produkowane przez firmę Dolzamet prezentują sobą tak wysoką jakość. Ich używanie w prasach rolujących firmy New Holland jest całkowicie bezpieczne i nie powinno powodować żadnych kłopotów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Language/Sprache/
язык

<


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego