GK DOLZAMET Sp z o.o.

Idź do spisu treści

Menu główne:
Turbiny wodne
Działalność produkcyjna prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa Dolzamet jest bardzo szeroka i na pewno jest w stanie zaspokoić potrzeby większości przedsiębiorców. Oczywiście w ofercie naszej firmy znajdują się przede wszystkim różnego rodzaju łańcuchy, będące naszym flagowym produktem i powodem do największej dumy. Produkowane przez nas łańcuchy charakteryzują się najwyższą jakością, użyciem najlepszych materiałów oraz ogromną trwałością. Wiele z nich wykorzystywanych jest w budownictwie, motoryzacji czy też przemyśle zbrojeniowym, lub po prostu na co dzień w wielu polskich przedsiębiorstwach.

Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się także między innymi turbiny wodne. Naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować rożnego rodzaju usługi obróbki cieplnej metali. Wykupić można w naszej firmie usługę hartowania, odpuszczania, nawęglania czy też ulepszania cieplnego. Nie bez znaczenia jest także możliwość wykonania ocynkowania na zlecenie.

Nasza nowoczesna ocynkownia każdego dnia przeprowadza proces cynkowana wszystkich produkowanych przez nas łańcuchów. Możemy Państwa zapewnić, że produkowane przez nas łańcuchy i turbiny wodne są w stu procentach bezpieczne oraz prezentują sobą najwyższą jakość. Świadczyć o tym może przede wszystkim wysoka jakość naszych produktów, które łączą ze sobą niską cenę z wysoką jakością. Wielu naszych klientów jest tak zadowolonych z naszych produktów, że zleca naszej firmie na przykład produkcję spersonalizowanych łańcuchów na specjalne zamówienie.

Language/Sprache/
язык

<


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego