GK DOLZAMET Sp z o.o.

Idź do spisu treści

Menu główne:
Hartowanie
Produkcja wysokiej jakości łańcuchów to bardzo wymagająca praca. Przede wszystkim wymaga stałego doskonalenia się, stosowania coraz to nowszych technik produkcji oraz nabywania coraz to nowszych maszyn. Nie inaczej jest w naszym przypadku – Dolzamet stale inwestuje w swój rozwój i dokłada wszelkich starań, aby to klienci byli najbardziej zadowoleni z wprowadzanych zmian. To właśnie na ich życzenie wprowadziliśmy ostatnio dwie nowe usługi – cynkowanie oraz hartowanie. W obu przypadkach wykorzystujemy je przede wszystkim na własne potrzeby.

Zarówno proces cynkowania jak i hartowania mają swój udział w produkcji łańcuchów naszej firmy. Każdy łańcuch jest cynkowany w bardzo wysokiej temperaturze w specjalnej wannie galwanicznej, a następnie hartowany w niskiej temperaturze. Dzięki tym zabiegom możemy pochwalić się produkcją najmniej awaryjnych łańcuchów na rynku. Wytwarzane przez nas produkty są nie tylko produkowane z wysokiej jakości materiału, ale także doskonale zabezpieczane i wzmacniane. To właśnie dzięki temu nasi klienci są tak zadowoleni z produkowanych przez nas łańcuchów.

Oprócz tego zarówno cynkowanie jak i hartowanie są usługami, które możemy wykonać na specjalne zlecenie podmiotów zewnętrznych. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który ma jakieś stalowe lub metalowe elementy i chce je ocynkować – zgłoś się do nas. Wykonamy tę usługę ekspresowo i w satysfakcjonującej Cię cenie. Już dzisiaj możesz przekonać się osobiście o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Language/Sprache/
язык

<


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego