GK DOLZAMET Sp z o.o.

Idź do spisu treści

Menu główne:
Łańcuchy płytkowe
Firma Dolzamet, istniejąc na polskim rynku już od ponad sześćdziesięciu lat, ciągle stara się rozwijać i dokłada wszelkich starań, aby zadowolić swoich klientów. Produkowane przez nas łańcuchy stale zdobywają rozgłos i zbierają świetne recenzje nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. W naszej ofercie znajdują się zarówno nowoczesne łańcuchy płytkowe jak i klasyczne łańcuchy napędowe lub łańcuchy transportowe. Staramy się wciąż rozszerzać swoją ofertę tak, aby dostosować się do oczekiwań naszych klientów i być na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie produkcji łańcuchów.

Firma Dolzamet stale się rozbudowuje, tworząc nowe miejsca pracy dla wykwalifikowanych pracowników oraz kupując nowoczesne maszyny. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie w pełni sprawne i najbardziej nowoczesne maszyny, które są w stanie pomóc nam przy produkcji łańcuchów najwyższej jakości. Wielu z naszych pracowników odbywa dodatkowe kursy i szkolenia, które pomagają im zapoznać się jeszcze lepiej ze specyfiką produkcji w naszej branży oraz z zasadami sprawowania nadzoru nad nowoczesnymi urządzeniami wykorzystywanymi do produkcji

Dlatego właśnie możemy pochwalić się tak szeroką ofertą naszych produktów – począwszy od łańcuchów tnących aż po łańcuchy płytkowe, które coraz częściej wykorzystywane są w wielu urządzeniach mechanicznych i elektronicznych. Wystarczy, że raz zaufasz produktom naszej firmy, a już na pewno nigdy nie będziesz chciał nawet wypróbować łańcuchów wytwarzanych przez naszych konkurentów.

Language/Sprache/
язык

<


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego