Idź do spisu treści

Menu główne:
Łańcuchy rolkowe


Dolzamet jest obecnie jedyną na rynku polskim firmą, która w tak kompleksowy sposób zaspokaja wszelkie potrzeby właścicieli dużych zakładów produkcyjnych. Specjalizujemy się w produkcji łańcuchów, których przecież w każdym przedsiębiorstwie każdego dnia działają setki, jeśli nie tysiące. Nie zawsze zdajemy sobie z tego faktu sprawę, ale to właśnie łańcuchy firmy Dolzamet niejednokrotnie umożliwiają produkcję w poszczególnych zakładach. Nasza oferta jest tak bogata, że każdy znajdzie w niej właśnie to, czego potrzebuje. Ostatnio ogromną popularnością cieszą się łańcuchy rolkowe, których produkcję uruchomiliśmy kilka miesięcy temu.

Dzięki nam wiele firm nie musi już sprowadzać bardzo drogich łańcuchów rolkowych zza granicy, ale może je kupić w polskiej firmie. Warto zapoznać się z naszą ofertą już dzisiaj i być może zdecydować się na zakup zapasu łańcuchów. Jest to bowiem taki element każdego urządzenia mechanicznego, który psuje się najczęściej, a wówczas zwykle musi zostać wymieniony na nowy. Gwarantujemy, że dzięki naszym łańcuchom przedłużą państwo żywotność każdego urządzenia bardzo znacząco w stosunku do tych maszyn, w których wykorzystuje się zwykłe łańcuchy innych firm.

Produkowane przez nas łańcuchy rolkowe są niezwykle wytrzymałe przede wszystkim dzięki nowoczesnej obróbce cieplnej, wysokiej jakości używanych materiałów, a także dzięki temu, że w naszej fabryce przeprowadzamy również cynkowanie wszystkich wytwarzanych przez nas produktów. Dzięki temu zwiększamy ich wytrzymałość i odporność na wysokie temperatury.

Cynkowanie

Jeżeli chcesz ocynkować jakiś element wyposażenia swojego przedsiębiorstwa, nie wahaj się ani chwili dłużej i zgłoś się właśnie do nas. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy postanowiliśmy wprowadzić nową usługę, o którą pytało niejednokrotnie wielu naszych klientów. Obecnie dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i technik galwanizacyjnych możemy zaproponować naszym klientom jeden z najbardziej trwałych sposobów cynkowania – cynkowanie galwanizacyjne. Powłoki cynkowe nakładane są na elementy przeznaczone do cynkowania za pomocą najbardziej nowoczesnych urządzeń spośród wszystkich dostępnych na rynku.

Następnie utrwalamy efekt cynkowania za pomocą zanurzania ocynkowanych elementów w specjalnych wannach galwanicznych. Dzięki takim kąpielom jesteśmy w stanie zapewnić cynkowanie najwyższej jakości, które na pewno zadowoli wszystkich naszych klientów. Warto podkreślić, że jesteśmy bardzo otwarci na wszelkie sugestie oraz propozycje. Klient może samodzielnie określić grubość cynkowej powłoki oraz ilość powłok. Konkurencyjne ceny i najwyższa jakość wykonania – to wszystko możesz znaleźć wyłącznie u nas.

Traktujemy każdego klienta indywidualnie, dlatego wycena cynkowania dokonywana jest przez nas dopiero po obejrzeniu elementów, które mają zostać poddane temu procesowi. Ocynkowanie powierzchni chropowatych czy zabrudzonych jest oczywiście o wiele trudniejsze niż w przypadku powierzchni gładkich, jednak nasza firma jest w stanie poradzić sobie doskonale w każdym przypadku.

Language/Sprache/
язык

DOLZAMET  - Hala produkcyjna

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego