Idź do spisu treści

Menu główne:
Obróbka cieplna metali


Firma Dolzamet zajmuje się nie tylko profesjonalną produkcją łańcuchów wykorzystywanych w przemyśle budowlanym, zbrojeniowym czy motoryzacyjnym, ale także świadczeniem usług na najwyższym poziomie jakości. Już kilka lat temu tym, co wprowadziliśmy do swojej oferty, była szeroko pojęta obróbka cieplna metali. Naszym klientom mamy do zaoferowania takie usługi jak hartowanie, odpuszczanie, nawęglanie oraz ulepszanie cieplne. Warto podkreślić, że ulepszanie cieplne, nawęglanie oraz hartowanie odbywają się w atmosferze ochronnej, która jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

Dokonywana przez nas obróbka cieplna obejmuje wszystkie typy metali. Maksymalna temperatura, do jakiej możemy rozgrzać nasze piece w przypadku hartowania do dziewięćset pięćdziesiąt stopni Celsjusza. Nasza firma stara się nieustannie rozwijać, dlatego niczym dziwnym dla naszych pracowników jest stała wymiana maszyn, które towarzyszą nam podczas obróbki cieplnej metali.

Staramy się zachować jak najwyższą jakość, a jednocześnie używać najbardziej nowoczesnych maszyn i urządzeń spośród wszystkich dostępnych na rynku. To właśnie dzięki temu jakość świadczonych przez nas usług stoi na najwyższym z możliwych poziomie, a świadczą o tym przede wszystkim komentarze zadowolonych z naszej pracy klientów. Fakt, że wiele osób trafia do nas z polecenia, jest dla nas największą nagrodą za wszelkie trudy oraz podejmowane przez nas starania. To dzięki naszym klientom firma Dolzamet stale się rozwija i staje się coraz lepsza.

Language/Sprache/
язык