GK DOLZAMET Sp z o.o.

Idź do spisu treści

Menu główne:
Łańcuchy zębate
Firma Dolzamet serdecznie zaprasza wszystkich do odwiedzenia strony internetowej przedsiębiorstwa. Tam nasi klienci mogą dowiedzieć się, jaki jest sekret naszej firmy oraz mogą poznać przepis na udane prowadzenie najlepszego w swojej branży przedsiębiorstwa w kraju przez ponad sześćdziesiąt lat. Nasza firma przede wszystkim zajmuje się produkcją różnego rodzaju łańcuchów. W naszej ofercie znajdują się łańcuchy napędowe, łańcuchy transportowe, łańcuchy zębate, łańcuchy tnące, łańcuchy HOBO, łańcuchy do pras rolujących NewHolland i wiele, wiele innych.

Nasza oferta jest tak bogata przede wszystkim dlatego, że staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich klientów naszej firmy. Produkowane przez nas łańcuchy wykorzystywane są w ogromnej ilości maszyn pracujących codziennie w wielu różnych branżach. Łańcuchy firmy Dolzamet doskonale sprawdzają się przede wszystkim w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Z naszych produktów często korzystają także przedsiębiorstwa działające w branży zbrojeniowej. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, która jest naprawdę szeroka i obejmuje naprawdę sporo różnego rodzaju produktów oraz usług.

Oprócz tego, że produkujemy najwyższej jakości łańcuchy zębate, na specjalne życzenie klienta możemy na przykład wykonać usługi obróbki cieplnej metali. Wśród naszych usług warto wyróżnić także cynkowanie, które staje się coraz bardziej popularne. Do produkcji naszych łańcuchów wykorzystujemy wyłącznie najbardziej nowoczesne maszyny i urządzenie elektrotechniczne.

Language/Sprache/
язык

<


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego