GK DOLZAMET Sp z o.o.

Idź do spisu treści

Menu główne:
Ocynkownia
Chcielibyśmy zachęcić dzisiaj Państwa bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą produktów wytwarzanych przez firmę Dolzamet. Jesteśmy liderem zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku produkcji łańcuchów. Od jakiegoś czasu w naszym zakładzie produkcyjnym działa także nowoczesna ocynkownia. Jej budowa była bardzo dobrym posunięciem. Dzięki posiadaniu własnej ocynkowni oraz ogromnych wanien galwanicznych możemy cały proces cynkowania naszych produktów przeprowadzać u siebie w firmie.

Większość konkurencyjnych przedsiębiorstw zleca takie zadanie innym firmom, które jednak często nie dostosowują temperatury do materiału, z którym pracują. W przypadku łańcuchów produkowanych z metalu lub stali temperatura, w której odbywa się cynkowanie, jest bardzo wysoka, a nie wszystkie ocynkownie dysponują urządzeniami pozwalającymi na osiągnięcie tak wysokiej temperatury. W naszym przypadku jest inaczej – ocynkownie została zbudowana specjalnie z myślą o cynkowaniu naszych łańcuchów i innych produktów, nie ma zatem najmniejszego problemu z osiągnięciem odpowiedniej temperatury.

Zważywszy na fakt, iż cały proces produkcji naszych łańcuchów odbywa się na terenie naszego zakładu, możemy śmiało stwierdzić, że w stu procentach odpowiadamy za wytwarzane przez Dolzamet produkty oraz możemy zaświadczyć o ich najwyższej jakości. Obróbka cieplna i cynkowanie stały się naszą domeną. Jeżeli zatem mają Państwo jakieś elementy do ocynkowania, mogą Państwo zgłosić się do nas, a na pewno wykonamy taką usługę.

Language/Sprache/
язык

<


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego