GK DOLZAMET Sp z o.o.

Idź do spisu treści

Menu główne:
Cynkowanie cennik
Firma Dolzamet to obecne jedno z najlepszych spośród wszystkich działających na rynku przedsiębiorstw oferujących usługę cynkowania różnego rodzaju elementów. Jeżeli to właśnie my zabieramy się za cynkowanie, nasi klienci mogą być w stu procentach pewni, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Niestety jeżeli chodzi o cynkowanie cennik obecnie nie jest dostępny. Wyszliśmy z założenia, że ciężko będzie skalkulować jednolitą, standardową cenę, która byłaby korzystna zarówno dla nas jak i dla klientów przy każdym zleceniu.

Cena całej usługi jest bowiem uzależniona od bardzo wielu czynników, z których o wielu decyduje właśnie klient. To między innymi od Ciebie zależy, ile warstw cynkowych zostanie nałożonych na poszczególne elementy. Możesz zadecydować także o tym, jak grube będzie cynkowanie cennik to na pewno zmienia. Koszty naszej pracy są zależne również od materiału, z jakiego wykonany jest element przeznaczony do cynkowania oraz od jego stanu.

Jeżeli będziemy mieli do czynienia z materiałem chropowatym lub zabrudzonym, koszty cynkowania będą o wiele wyższe niż w przypadku gładkich i czystych powierzchni. Jednego jednak możesz być pewien – będziesz zadowolony zarówno z ceny jak i jakości wykonanego przez nas cynkowania. Nie przyjmujemy sztywnych cen właśnie dlatego, by móc w całości spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów, a przy tym zachować konkurencyjną cenę. Wykonywane przez nas cynkowanie jest zarówno tanie jak i bardzo dobrej jakości.

Language/Sprache/
язык

DOLZAMET  - Hala produkcyjna

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego